فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
FC Molodechno
Abdulaziz Laval
79'
Vladislav Fedosov
16'
2
-
1
FT
دنبال کنید
Dinamo Minsk Reserve
Maxim Budko
27'
(پنالتی)
ضربات پنالتی
گل های بازی
Abdulaziz Laval
79'
Vladislav Fedosov
16'
Maxim Budko
27'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
Nikoporenok Yegor
German Dmitri
Kutsiy Bogdan
Fedosov Vladislav
90'+1
Roman Stepanov
89'
Krotov Aleksandr
Tsesliukevich Pavel
Kutkovich German
Kats Artur
85'
2 - 1
Abdulaziz Laval
79'
63'
Samuylik Artem
Kalinovsky Matvey
Monich Igor
Goncharik Kirill
59'
46'
Alexandrov Mikhail
Mikhairin Matvey
پایان نیمه اول 1 - 1
27'
1 - 1
Maxim Budko
1 - 0
Vladislav Fedosov
Sergey Usenya
16'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 4
شروع بازی
09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
14
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
29:18
24
6
FK Lida
14
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
18:15
20
9
Ostrovets
14
21:20
20
10
اورشا
14
18:17
19
11
FK Bumprom
14
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
11:28
-3
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
14:7
15
3
Ostrovets
8
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
12:7
13
6
اورشا
7
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
7:8
10
10
FK Lida
8
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
3
FK Lida
6
10:3
14
4
FC Molodechno
7
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
11:20
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
14
11
2
1
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
8
5
1
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
8
2
4
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
7
4
3
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
9
2
3
29:18
24
6
FK Lida
14
7
3
4
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
6
3
5
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
6
2
6
18:15
20
9
Ostrovets
14
5
5
4
21:20
20
10
اورشا
14
4
7
3
18:17
19
11
FK Bumprom
14
5
3
6
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
4
3
7
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
2
7
5
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
3
3
8
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
4
0
10
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
3
3
8
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
2
4
8
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
1
4
9
11:28
-3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
7
7
0
0
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
4
3
0
14:7
15
3
Ostrovets
8
4
3
1
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
4
1
1
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
4
1
1
12:7
13
6
اورشا
7
3
3
1
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
3
1
4
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
3
1
2
7:8
10
10
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
2
3
1
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
3
0
4
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
2
2
2
8:5
8
14
FK Bumprom
6
2
1
3
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
1
3
3
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
1
1
5
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
8
6
2
0
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
3
FK Lida
6
4
2
0
10:3
14
4
FC Molodechno
7
4
2
1
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
8
3
2
3
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
3
1
3
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
2
1
3
9:11
7
11
اورشا
7
1
4
2
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
2
0
5
11:20
6
14
Ostrovets
6
1
2
3
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
1
2
5
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
0
3
3
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
0
3
3
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
1
0
6
6:16
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.