فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 12 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
اورشا
Dmitriy Tamelo
17'
1
-
1
FT
دنبال کنید
BATE Borisov Reserve
Roman Piletskiy
45'+3
ضربات پنالتی
گل های بازی
Dmitriy Tamelo
17'
Roman Piletskiy
45'+3
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Artem Antonov
90'+3
Sergey Melnik
90'+2
78'
Gleb Protasenya
Maksim Telesh
Vladislav Golovachenko
Zakhar Gitselev
Aleksandr Kucherov
Gleb Zheleznikov
75'
Pavel Sushkov
Vladislav Kormishin
60'
56'
Vladislav Orlovskyi
Roman Piletskiy
Plato Kolosovskiy
Arseniy Blotskiy
Artem Antonov
Dmitri Tikhomirov
53'
پایان نیمه اول 1 - 1
45'+3
1 - 1
Roman Piletskiy
Arseniy Blotskiy
37'
Artemy Sinkevich
Nikita Neskoromnyi
1 - 0
Dmitriy Tamelo
17'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 9
شروع بازی
12 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
FK Lida
13
17:13
24
4
Volna Pinsk
13
22:18
23
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
13
16:23
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
FK Slonim 2017
13
14:23
10
17
Bff Academy Minsk U17
13
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
7
7:10
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
7
7:12
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
8
Volna Pinsk
7
10:11
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
6
4:15
0
مقایسه آماری پیش از بازی
5
10
15
20
10
5
10
15
20
بازی آخر دو تیم در
لیگ 2
تمام تورنمنتها
تمام تورنمنتها
لیگ 2
تمام تورنمنتها
اورشا
10
تعداد بازی
10
2
برد
6
4
باخت
2
19
گل زده
18
17
گل خورده
16
2
کلین شیت
1
0
مالکیت ٪
0
0
نمره بازیکنان
0
0
پاس/بازی
0
0
دقت پاس ٪
0
0
شوت/بازی
0
0
شوت در مقابل
0
BATE Borisov Reserve
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.