فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 02 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Ostrovets
Maksim Lotysh
83'
(پنالتی)
Maksim Lotysh
72'
Vladislav Yatskevich
34'
3
-
0
FT
دنبال کنید
Torpedo Zhodino 2
ضربات پنالتی
گل های بازی
Maksim Lotysh
83'
Maksim Lotysh
72'
Vladislav Yatskevich
34'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 0
Maksim Avgustinovich
Nikita Kachur
Ivan Furmanov
Denis Khvostovich
87'
86'
Egor Furs
Artem Sidorik
3 - 0
Maksim Lotysh
83'
2 - 0
Maksim Lotysh
72'
Andrey Kolomatskiy
Vladislav Yatskevich
70'
68'
Ivan Sivkov
Grigori Martianov
Kirill Parmonov
Artem Drozdovich
Vitaly Grigarkevich
Alexander Bakinovsky
Yuri Volovik
64'
55'
Egor Egorov
Denis Nikolaev
Matvey Skolovskiy
Vladislav Melko
46'
Vladislav Skavpnev
Arseny Galushko
پایان نیمه اول 1 - 0
43'
Mikhail Ladutko
1 - 0
Vladislav Yatskevich
34'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 12
شروع بازی
02 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
21
51:22
43
4
Volna Pinsk
21
43:25
42
5
Maxline Rogachev
22
40:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
22
35:27
36
7
FC Bate Borisov II
23
29:26
33
8
Ostrovets
22
31:34
33
9
FK Bumprom
22
35:26
31
10
FK Lida
21
24:25
30
11
اورشا
22
25:28
30
12
Lokomotiv Gomel
21
26:33
20
13
Shakhter Soligorsk Reserve
21
24:37
19
14
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
15
Torpedo Zhodino 2
22
26:54
18
16
FK Baranovichi
22
13:41
16
17
FK Slonim 2017
22
18:49
11
18
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
11
27:6
28
3
Maxline Rogachev
12
22:6
26
4
Volna Pinsk
11
26:12
25
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
FC Bate Borisov II
11
16:9
20
9
Dinamo Minsk Reserve
11
18:13
17
10
اورشا
11
16:13
16
11
Lokomotiv Gomel
10
18:15
14
12
FK Lida
10
11:14
13
13
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
14
FK Baranovichi
11
7:18
10
15
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
16
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
17
Torpedo Zhodino 2
11
12:30
6
18
FK Slonim 2017
11
12:24
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
10
17:13
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
اورشا
11
9:15
14
9
FC Bate Borisov II
12
13:17
13
10
Ostrovets
11
15:22
12
11
Torpedo Zhodino 2
11
14:24
12
12
FK Bumprom
11
16:16
11
13
Shakhter Soligorsk Reserve
11
12:17
11
14
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
15
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
16
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
17
FK Baranovichi
11
6:23
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 0
Maksim Avgustinovich
Nikita Kachur
Ivan Furmanov
Denis Khvostovich
87'
86'
Egor Furs
Artem Sidorik
3 - 0
Maksim Lotysh
83'
2 - 0
Maksim Lotysh
72'
Andrey Kolomatskiy
Vladislav Yatskevich
70'
68'
Ivan Sivkov
Grigori Martianov
Kirill Parmonov
Artem Drozdovich
Vitaly Grigarkevich
Alexander Bakinovsky
Yuri Volovik
64'
55'
Egor Egorov
Denis Nikolaev
Matvey Skolovskiy
Vladislav Melko
46'
Vladislav Skavpnev
Arseny Galushko
پایان نیمه اول 1 - 0
43'
Mikhail Ladutko
1 - 0
Vladislav Yatskevich
34'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 12
شروع بازی
02 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.