فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 09 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
FK Slonim 2017
Taisir Adamchik
27'
Timofey Anisimov
20'
2
-
2
FT
دنبال کنید
FK Lida
Aleksandr Burnos
52'
Mark Alelyunas
47'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Taisir Adamchik
27'
Timofey Anisimov
20'
Aleksandr Burnos
52'
Mark Alelyunas
47'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 2
Ilya Lebedev
Yegor Petrov
89'
Aleksandar Chizh
Zakhar Kondratovich
88'
87'
Pavel Shorats
Kirill Kovalyuk
Kirill Potershuk
Taisir Adamchik
77'
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
73'
63'
Dmitri Gradoboev
52'
2 - 2
Aleksandr Burnos
Danil Kutsepalov
48'
Vadim Ivanovskiy
47'
2 - 1
Mark Alelyunas
Aleksandr Burnos
46'
Mark Alelyunas
Semen Zayets
پایان نیمه اول 2 - 0
32'
2 - 0
Taisir Adamchik
27'
1 - 0
Timofey Anisimov
Dmitry Nekrashevich
20'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 13
شروع بازی
09 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
20
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
19
43:19
37
4
Maxline Rogachev
20
34:18
36
5
Volna Pinsk
19
38:25
36
6
Ostrovets
20
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
29:24
32
8
FC Bate Borisov II
21
28:25
31
9
FK Bumprom
20
34:23
28
10
FK Lida
19
21:24
27
11
اورشا
20
23:27
27
12
Bff Academy Minsk U17
20
22:35
18
13
Torpedo Zhodino 2
20
23:47
18
14
Lokomotiv Gomel
19
21:31
17
15
FK Baranovichi
20
13:36
16
16
Shakhter Soligorsk Reserve
19
22:36
15
17
FK Slonim 2017
20
18:41
11
18
Energetik-BGU Minsk
20
21:39
7
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
10
25:6
25
3
Maxline Rogachev
11
17:6
23
4
Volna Pinsk
10
23:12
22
5
Ostrovets
10
16:9
21
6
Niva Dolbizno
10
23:9
19
7
FC Bate Borisov II
9
15:8
18
8
FK Bumprom
10
18:10
17
9
Dinamo Minsk Reserve
10
15:10
16
10
اورشا
10
16:12
16
11
Lokomotiv Gomel
9
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
10:16
10
13
FK Lida
9
8:14
10
14
FK Baranovichi
10
7:16
10
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
Torpedo Zhodino 2
10
9:24
6
17
FK Slonim 2017
10
12:21
5
18
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
10
25:12
23
2
FC Molodechno
9
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
FK Lida
10
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
17:12
13
8
FC Bate Borisov II
12
13:17
13
9
Ostrovets
10
15:18
12
10
Torpedo Zhodino 2
10
14:23
12
11
FK Bumprom
10
16:13
11
12
اورشا
10
7:15
11
13
Energetik-BGU Minsk
10
13:17
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:17
10
15
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
16
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
17
FK Baranovichi
10
6:20
6
18
FK Slonim 2017
10
6:20
6
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
20
15
4
1
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
12
6
2
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
19
13
3
3
43:19
37
4
Maxline Rogachev
20
11
3
6
34:18
36
5
Volna Pinsk
19
11
3
5
38:25
36
6
Ostrovets
20
9
6
5
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
10
2
8
29:24
32
8
FC Bate Borisov II
21
9
4
8
28:25
31
9
FK Bumprom
20
8
4
8
34:23
28
10
FK Lida
19
8
3
8
21:24
27
11
اورشا
20
6
9
5
23:27
27
12
Bff Academy Minsk U17
20
5
3
12
22:35
18
13
Torpedo Zhodino 2
20
5
3
12
23:47
18
14
Lokomotiv Gomel
19
3
8
8
21:31
17
15
FK Baranovichi
20
4
4
12
13:36
16
16
Shakhter Soligorsk Reserve
19
4
3
12
22:36
15
17
FK Slonim 2017
20
2
5
13
18:41
11
18
Energetik-BGU Minsk
20
4
5
11
21:39
7
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
11
9
2
0
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
10
8
1
1
25:6
25
3
Maxline Rogachev
11
7
2
2
17:6
23
4
Volna Pinsk
10
7
1
2
23:12
22
5
Ostrovets
10
6
3
1
16:9
21
6
Niva Dolbizno
10
5
4
1
23:9
19
7
FC Bate Borisov II
9
5
3
1
15:8
18
8
FK Bumprom
10
5
2
3
18:10
17
9
Dinamo Minsk Reserve
10
5
1
4
15:10
16
10
اورشا
10
4
4
2
16:12
16
11
Lokomotiv Gomel
9
2
5
2
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
3
1
6
10:16
10
13
FK Lida
9
3
1
5
8:14
10
14
FK Baranovichi
10
3
1
6
7:16
10
15
Energetik-BGU Minsk
10
2
1
7
8:22
7
16
Torpedo Zhodino 2
10
1
3
6
9:24
6
17
FK Slonim 2017
10
1
2
7
12:21
5
18
Shakhter Soligorsk Reserve
9
1
2
6
10:19
5
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
10
7
2
1
25:12
23
2
FC Molodechno
9
6
2
1
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
5
2
2
18:13
17
4
FK Lida
10
5
2
3
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
5
1
4
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
4
2
3
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
4
1
4
17:12
13
8
FC Bate Borisov II
12
4
1
7
13:17
13
9
Ostrovets
10
3
3
4
15:18
12
10
Torpedo Zhodino 2
10
4
0
6
14:23
12
11
FK Bumprom
10
3
2
5
16:13
11
12
اورشا
10
2
5
3
7:15
11
13
Energetik-BGU Minsk
10
2
4
4
13:17
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
3
1
6
12:17
10
15
Bff Academy Minsk U17
10
2
2
6
12:19
8
16
Lokomotiv Gomel
10
1
3
6
7:16
6
17
FK Baranovichi
10
1
3
6
6:20
6
18
FK Slonim 2017
10
1
3
6
6:20
6
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.