فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 05 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
FC Bate Borisov II
Vladislav Golovachenko
40'
1
-
0
FT
دنبال کنید
Niva Dolbizno
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Golovachenko
40'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 0
Yan Shumskiy
Egor Rusakov
Gleb Protasenya
Maksim Telesh
73'
64'
Egor Yushchenko
Artem Kuratnik
Yevgeni Kodeba
Matvey Svidinskiy
Maksim Mardas
Vladislav Golovachenko
62'
Vadim Kiselev
59'
Ilya Brelunenko
Ivan Chernykh
46'
Dmitriy Mulkevich
Artem Yaroshik
پایان نیمه اول 1 - 0
44'
Vladimir Starostin
1 - 0
Vladislav Golovachenko
Egor Chuevskiy
40'
Egor Chuevskiy
25'
21'
Vladimir Starostin
Nikolay Leshkevich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 16
شروع بازی
05 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
20
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
19
43:19
37
4
Maxline Rogachev
20
34:18
36
5
Volna Pinsk
19
38:25
36
6
Ostrovets
20
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
29:24
32
8
FC Bate Borisov II
21
28:25
31
9
FK Bumprom
20
34:23
28
10
FK Lida
19
21:24
27
11
اورشا
20
23:27
27
12
Bff Academy Minsk U17
20
22:35
18
13
Torpedo Zhodino 2
20
23:47
18
14
Lokomotiv Gomel
19
21:31
17
15
FK Baranovichi
20
13:36
16
16
Shakhter Soligorsk Reserve
19
22:36
15
17
FK Slonim 2017
20
18:41
11
18
Energetik-BGU Minsk
20
21:39
7
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
10
25:6
25
3
Maxline Rogachev
11
17:6
23
4
Volna Pinsk
10
23:12
22
5
Ostrovets
10
16:9
21
6
Niva Dolbizno
10
23:9
19
7
FC Bate Borisov II
9
15:8
18
8
FK Bumprom
10
18:10
17
9
Dinamo Minsk Reserve
10
15:10
16
10
اورشا
10
16:12
16
11
Lokomotiv Gomel
9
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
10:16
10
13
FK Lida
9
8:14
10
14
FK Baranovichi
10
7:16
10
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
Torpedo Zhodino 2
10
9:24
6
17
FK Slonim 2017
10
12:21
5
18
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
10
25:12
23
2
FC Molodechno
9
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
FK Lida
10
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
17:12
13
8
FC Bate Borisov II
12
13:17
13
9
Ostrovets
10
15:18
12
10
Torpedo Zhodino 2
10
14:23
12
11
FK Bumprom
10
16:13
11
12
اورشا
10
7:15
11
13
Energetik-BGU Minsk
10
13:17
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:17
10
15
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
16
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
17
FK Baranovichi
10
6:20
6
18
FK Slonim 2017
10
6:20
6
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 0
Yan Shumskiy
Egor Rusakov
Gleb Protasenya
Maksim Telesh
73'
64'
Egor Yushchenko
Artem Kuratnik
Yevgeni Kodeba
Matvey Svidinskiy
Maksim Mardas
Vladislav Golovachenko
62'
Vadim Kiselev
59'
Ilya Brelunenko
Ivan Chernykh
46'
Dmitriy Mulkevich
Artem Yaroshik
پایان نیمه اول 1 - 0
44'
Vladimir Starostin
1 - 0
Vladislav Golovachenko
Egor Chuevskiy
40'
Egor Chuevskiy
25'
21'
Vladimir Starostin
Nikolay Leshkevich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 16
شروع بازی
05 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.