فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 05 مرداد 1403 ساعت ۲۰:۳۰
Dinamo Minsk Reserve
Maksim Budko
41'
(پنالتی)
Viktor Lisovskiy
35'
Makar Maslenikov
28'
(گل بخودی)
3
-
0
FT
دنبال کنید
Torpedo Zhodino 2
ضربات پنالتی
گل های بازی
Maksim Budko
41'
Viktor Lisovskiy
35'
Makar Maslenikov
28'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 0
90'+1
Gleb Yarotsky
Vladislav Skavpnev
Artem Arsenyev
86'
Artem Arsenyev
Egor Isachenko
79'
61'
Konstantin Konchalenko
Vladimir Manaev
Kirill Adamovich
Victor Lisovsky
46'
پایان نیمه اول 3 - 0
44'
Matvey Pritsker
3 - 0
Maksim Budko
41'
2 - 0
Viktor Lisovskiy
Egor Isachenko
35'
1 - 0
Makar Maslenikov
28'
Vasiliy Chernyavskiy
26'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 16
شروع بازی
05 مرداد 1403 ساعت ۲۰:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
21
45:16
50
2
Niva Dolbizno
21
51:21
45
3
Belshina Bobruisk
20
45:19
40
4
Volna Pinsk
20
40:25
39
5
Maxline Rogachev
20
34:18
36
6
Dinamo Minsk Reserve
21
32:27
33
7
Ostrovets
21
31:31
33
8
FK Bumprom
21
35:23
31
9
FK Lida
20
24:24
30
10
اورشا
21
23:28
27
11
Lokomotiv Gomel
20
25:31
20
12
Bff Academy Minsk U17
21
22:37
18
13
FK Baranovichi
21
13:39
16
14
Shakhter Soligorsk Reserve
19
22:36
15
15
FK Slonim 2017
21
18:44
11
16
Energetik-BGU Minsk
21
21:41
7
17
FC Bate Borisov II
6
4:7
6
18
Torpedo Zhodino 2
7
4:11
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
11
27:6
28
3
Volna Pinsk
10
23:12
22
4
Ostrovets
10
16:9
21
5
Maxline Rogachev
10
16:6
20
6
FK Bumprom
11
19:10
20
7
Niva Dolbizno
10
23:9
19
8
Dinamo Minsk Reserve
11
18:13
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
10
18:15
14
11
FK Lida
10
11:14
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
10
7:16
10
14
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
15
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
16
FK Slonim 2017
11
12:24
5
17
FC Bate Borisov II
2
1:1
3
18
Torpedo Zhodino 2
3
1:7
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
Volna Pinsk
10
17:13
17
5
FK Lida
10
13:10
17
6
Maxline Rogachev
10
18:12
16
7
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
8
Ostrovets
11
15:22
12
9
FK Bumprom
10
16:13
11
10
اورشا
10
7:15
11
11
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:17
10
12
Energetik-BGU Minsk
11
13:19
10
13
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
14
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
15
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
16
FK Slonim 2017
10
6:20
6
17
FK Baranovichi
11
6:23
6
18
FC Bate Borisov II
4
3:6
3
مقایسه آماری پیش از بازی
5
10
15
20
10
5
10
15
20
بازی آخر دو تیم در
لیگ 2
تمام تورنمنتها
تمام تورنمنتها
لیگ 2
تمام تورنمنتها
Dinamo Minsk Reserve
10
تعداد بازی
10
4
برد
0
5
باخت
1
13
گل زده
1
14
گل خورده
3
2
کلین شیت
0
0
مالکیت ٪
0
0
نمره بازیکنان
0
0
پاس/بازی
0
0
دقت پاس ٪
0
0
شوت/بازی
0
0
شوت در مقابل
0
Torpedo Zhodino 2
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.