فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
چهارشنبه، 10 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Bff Academy Minsk U17
0
-
1
FT
دنبال کنید
Energetik-BGU Minsk
Vadim Ssorin
58'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vadim Ssorin
58'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
84'
Vadim Ssorin
74'
Alexander Zhlobich
Denis Ssorin
Miroslav Tamkovich
Maxim Pashkevich
Ilya Kazakov
Vladislav Ganchuk
Evgeniy Voyna
70'
Prokhor Struk
Dmitriy Leontyuk
Arseniy Stanul
Timofey Tkachev
Artem Akatov
66'
Bogdan Gusev
Maxim Aleksandrov
59'
58'
0 - 1
Vadim Ssorin
Vladimir Skomarovskiy
Daniel Volskiy
Pavel Shevchenko
Nikita Lyukevich
54'
46'
Danila Chul
Artur Starovoytov
پایان نیمه اول 0 - 0
Arseniy Vainer
Amirbek Bakaev
10'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 17
شروع بازی
10 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
20
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
19
43:19
37
4
Maxline Rogachev
20
34:18
36
5
Volna Pinsk
19
38:25
36
6
Ostrovets
20
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
29:24
32
8
FC Bate Borisov II
21
28:25
31
9
FK Bumprom
20
34:23
28
10
FK Lida
19
21:24
27
11
اورشا
20
23:27
27
12
Bff Academy Minsk U17
20
22:35
18
13
Torpedo Zhodino 2
20
23:47
18
14
Lokomotiv Gomel
19
21:31
17
15
FK Baranovichi
20
13:36
16
16
Shakhter Soligorsk Reserve
19
22:36
15
17
FK Slonim 2017
20
18:41
11
18
Energetik-BGU Minsk
20
21:39
7
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
10
25:6
25
3
Maxline Rogachev
11
17:6
23
4
Volna Pinsk
10
23:12
22
5
Ostrovets
10
16:9
21
6
Niva Dolbizno
10
23:9
19
7
FC Bate Borisov II
9
15:8
18
8
FK Bumprom
10
18:10
17
9
Dinamo Minsk Reserve
10
15:10
16
10
اورشا
10
16:12
16
11
Lokomotiv Gomel
9
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
10:16
10
13
FK Lida
9
8:14
10
14
FK Baranovichi
10
7:16
10
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
Torpedo Zhodino 2
10
9:24
6
17
FK Slonim 2017
10
12:21
5
18
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
10
25:12
23
2
FC Molodechno
9
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
FK Lida
10
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
17:12
13
8
FC Bate Borisov II
12
13:17
13
9
Ostrovets
10
15:18
12
10
Torpedo Zhodino 2
10
14:23
12
11
FK Bumprom
10
16:13
11
12
اورشا
10
7:15
11
13
Energetik-BGU Minsk
10
13:17
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:17
10
15
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
16
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
17
FK Baranovichi
10
6:20
6
18
FK Slonim 2017
10
6:20
6
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Bff Academy Minsk U17
d
l
w
l
l
w
l
l
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Slonim 2017
میهمان
06 مرداد 1403
17:30
1
-
1
d
اورشا
میزبان
29 تیر 1403
18:30
1
-
2
l
FK Lida
میهمان
15 تیر 1403
18:30
1
-
2
w
Dinamo Minsk Reserve
میزبان
08 تیر 1403
18:00
0
-
2
l
Lokomotiv Gomel
میهمان
02 تیر 1403
16:30
3
-
2
l
FC Bate Borisov II
میزبان
25 خرداد 1403
13:30
3
-
1
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
19 خرداد 1403
18:30
2
-
0
l
Ostrovets
میزبان
12 خرداد 1403
16:30
1
-
3
l
FC Molodechno
میهمان
04 خرداد 1403
17:30
3
-
2
l
FK Baranovichi
میزبان
29 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
0
w
10 بازی آخر Energetik-BGU Minsk
d
w
l
d
d
l
l
l
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Molodechno
میهمان
06 مرداد 1403
14:30
3
-
3
d
FK Slonim 2017
میهمان
29 تیر 1403
18:30
2
-
3
w
جام حذفی -
جام حذفی
اسلوتسک
میزبان
23 تیر 1403
16:30
0
-
5
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میزبان
16 تیر 1403
16:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
09 تیر 1403
17:30
2
-
2
d
Maxline Rogachev
میزبان
02 تیر 1403
16:30
2
-
5
l
FK Lida
میهمان
26 خرداد 1403
18:30
1
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
20 خرداد 1403
16:30
0
-
4
l
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
14 خرداد 1403
20:30
3
-
2
l
Volna Pinsk
میزبان
05 خرداد 1403
18:30
1
-
4
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.