فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 14 مرداد 1403 ساعت ۱۶:۰۰
Energetik-BGU Minsk
0
-
1
FT
دنبال کنید
Ostrovets
Vladislav Yatskevich
16'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Yatskevich
16'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
86'
Arseniy Zhukovskiy
Maksim Lotysh
Vitaly Grigarkevich
Zakhar Kondratovich
Magomed Tagaev
Denis Ssorin
Alexander Zhlobich
Arseniy Vainer
84'
75'
Zakhar Kondratovich
71'
Vladislav Belashevich
Alexander Bakinovsky
Artem Sakovich
Vladislav Ganchuk
67'
Egor Semenov
Denis Khvostovich
Artur Starovoytov
Maksim Pashkevich
59'
46'
Andrey Kolomatskiy
Vladislav Yatskevich
پایان نیمه اول 0 - 1
16'
0 - 1
Vladislav Yatskevich
Nikita Kachur
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 18
شروع بازی
14 مرداد 1403 ساعت ۱۶:۰۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
20
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
19
43:19
37
4
Maxline Rogachev
20
34:18
36
5
Volna Pinsk
19
38:25
36
6
Ostrovets
20
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
29:24
32
8
FC Bate Borisov II
21
28:25
31
9
FK Bumprom
20
34:23
28
10
FK Lida
19
21:24
27
11
اورشا
20
23:27
27
12
Bff Academy Minsk U17
20
22:35
18
13
Torpedo Zhodino 2
20
23:47
18
14
Lokomotiv Gomel
19
21:31
17
15
FK Baranovichi
20
13:36
16
16
Shakhter Soligorsk Reserve
19
22:36
15
17
FK Slonim 2017
20
18:41
11
18
Energetik-BGU Minsk
20
21:39
7
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
10
25:6
25
3
Maxline Rogachev
11
17:6
23
4
Volna Pinsk
10
23:12
22
5
Ostrovets
10
16:9
21
6
Niva Dolbizno
10
23:9
19
7
FC Bate Borisov II
9
15:8
18
8
FK Bumprom
10
18:10
17
9
Dinamo Minsk Reserve
10
15:10
16
10
اورشا
10
16:12
16
11
Lokomotiv Gomel
9
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
10:16
10
13
FK Lida
9
8:14
10
14
FK Baranovichi
10
7:16
10
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
Torpedo Zhodino 2
10
9:24
6
17
FK Slonim 2017
10
12:21
5
18
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
10
25:12
23
2
FC Molodechno
9
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
FK Lida
10
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
17:12
13
8
FC Bate Borisov II
12
13:17
13
9
Ostrovets
10
15:18
12
10
Torpedo Zhodino 2
10
14:23
12
11
FK Bumprom
10
16:13
11
12
اورشا
10
7:15
11
13
Energetik-BGU Minsk
10
13:17
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:17
10
15
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
16
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
17
FK Baranovichi
10
6:20
6
18
FK Slonim 2017
10
6:20
6
بازی های رو در رو
0
0
1
0
0
1
1
1
0
لیگ 2 -
2024
03/01/17
Ostrovets
1
-
0
Energetik-BGU Minsk
a
10 بازی آخر Energetik-BGU Minsk
w
d
w
l
d
d
l
l
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Bff Academy Minsk U17
میهمان
10 مرداد 1403
18:30
0
-
1
w
FC Molodechno
میهمان
06 مرداد 1403
14:30
3
-
3
d
FK Slonim 2017
میهمان
29 تیر 1403
18:30
2
-
3
w
جام حذفی -
جام حذفی
اسلوتسک
میزبان
23 تیر 1403
16:30
0
-
5
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میزبان
16 تیر 1403
16:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
09 تیر 1403
17:30
2
-
2
d
Maxline Rogachev
میزبان
02 تیر 1403
16:30
2
-
5
l
FK Lida
میهمان
26 خرداد 1403
18:30
1
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
20 خرداد 1403
16:30
0
-
4
l
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
14 خرداد 1403
20:30
3
-
2
l
10 بازی آخر Ostrovets
d
w
l
d
l
w
d
d
w
w
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Molodechno
میهمان
10 مرداد 1403
18:30
1
-
1
d
FK Baranovichi
میزبان
06 مرداد 1403
18:30
1
-
0
w
Maxline Rogachev
میهمان
31 تیر 1403
16:00
3
-
1
l
Niva Dolbizno
میزبان
17 تیر 1403
16:30
3
-
3
d
Volna Pinsk
میهمان
10 تیر 1403
17:30
3
-
2
l
Torpedo Zhodino 2
میزبان
02 تیر 1403
17:30
3
-
0
w
Belshina Bobruisk
میهمان
26 خرداد 1403
17:30
1
-
1
d
FK Bumprom
میزبان
20 خرداد 1403
17:30
0
-
0
d
Bff Academy Minsk U17
میهمان
12 خرداد 1403
16:30
1
-
3
w
FK Slonim 2017
میزبان
05 خرداد 1403
13:30
3
-
2
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.