فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
Torpedo Zhodino 2
1
-
1
FT
دنبال کنید
اورشا
Eduard Korostelev
46'
(گل بخودی)
Semen Egorov
6'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Eduard Korostelev
46'
Semen Egorov
6'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
79'
Konchalenko Konstantin
Artem Sidorik
Nathan Shamsiev
Vladislav Kormishin
70'
Ivan Sivkov
Vladislav Skavpnev
Matvey Pritzker
63'
Aleksandr Kucherov
Gleb Zheleznikov
58'
Zakhar Baranok
Arseni Halushka
55'
Vitaly Shalychev
Daniil Pakhomov
46'
Artem Gonzhurov
Pavel Sushkov
Kirill Nebyshinets
Egor Egorov
0 - 1
Eduard Korostelev
پایان نیمه اول 1 - 1
6'
0 - 0
Semen Egorov
4'
Stanislav Irshev
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
20
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
19
43:19
37
4
Maxline Rogachev
20
34:18
36
5
Volna Pinsk
19
38:25
36
6
Ostrovets
20
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
29:24
32
8
FC Bate Borisov II
21
28:25
31
9
FK Bumprom
20
34:23
28
10
FK Lida
19
21:24
27
11
اورشا
20
23:27
27
12
Bff Academy Minsk U17
20
22:35
18
13
Torpedo Zhodino 2
20
23:47
18
14
Lokomotiv Gomel
19
21:31
17
15
FK Baranovichi
20
13:36
16
16
Shakhter Soligorsk Reserve
19
22:36
15
17
FK Slonim 2017
20
18:41
11
18
Energetik-BGU Minsk
20
21:39
7
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
10
25:6
25
3
Maxline Rogachev
11
17:6
23
4
Volna Pinsk
10
23:12
22
5
Ostrovets
10
16:9
21
6
Niva Dolbizno
10
23:9
19
7
FC Bate Borisov II
9
15:8
18
8
FK Bumprom
10
18:10
17
9
Dinamo Minsk Reserve
10
15:10
16
10
اورشا
10
16:12
16
11
Lokomotiv Gomel
9
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
10:16
10
13
FK Lida
9
8:14
10
14
FK Baranovichi
10
7:16
10
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
Torpedo Zhodino 2
10
9:24
6
17
FK Slonim 2017
10
12:21
5
18
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
10
25:12
23
2
FC Molodechno
9
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
FK Lida
10
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
17:12
13
8
FC Bate Borisov II
12
13:17
13
9
Ostrovets
10
15:18
12
10
Torpedo Zhodino 2
10
14:23
12
11
FK Bumprom
10
16:13
11
12
اورشا
10
7:15
11
13
Energetik-BGU Minsk
10
13:17
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:17
10
15
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
16
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
17
FK Baranovichi
10
6:20
6
18
FK Slonim 2017
10
6:20
6
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
79'
Konchalenko Konstantin
Artem Sidorik
Nathan Shamsiev
Vladislav Kormishin
70'
Ivan Sivkov
Vladislav Skavpnev
Matvey Pritzker
63'
Aleksandr Kucherov
Gleb Zheleznikov
58'
Zakhar Baranok
Arseni Halushka
55'
Vitaly Shalychev
Daniil Pakhomov
46'
Artem Gonzhurov
Pavel Sushkov
Kirill Nebyshinets
Egor Egorov
0 - 1
Eduard Korostelev
پایان نیمه اول 1 - 1
6'
0 - 0
Semen Egorov
4'
Stanislav Irshev
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.