فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
Torpedo Zhodino 2
1
-
1
FT
دنبال کنید
اورشا
Eduard Korostelev
46'
(گل بخودی)
Semen Egorov
6'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Eduard Korostelev
46'
Semen Egorov
6'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
79'
Konchalenko Konstantin
Artem Sidorik
Nathan Shamsiev
Vladislav Kormishin
70'
Ivan Sivkov
Vladislav Skavpnev
Matvey Pritzker
63'
Aleksandr Kucherov
Gleb Zheleznikov
58'
Zakhar Baranok
Arseni Halushka
55'
Vitaly Shalychev
Daniil Pakhomov
46'
Artem Gonzhurov
Pavel Sushkov
Kirill Nebyshinets
Egor Egorov
0 - 1
Eduard Korostelev
پایان نیمه اول 1 - 1
6'
0 - 0
Semen Egorov
4'
Stanislav Irshev
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
20
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
20
43:19
38
4
Volna Pinsk
19
38:25
36
5
Maxline Rogachev
19
33:18
33
6
Ostrovets
20
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
29:24
32
8
FK Lida
20
22:24
30
9
FK Bumprom
20
34:23
28
10
اورشا
20
23:27
27
11
Bff Academy Minsk U17
20
22:35
18
12
Lokomotiv Gomel
19
21:31
17
13
FK Baranovichi
21
13:37
16
14
Shakhter Soligorsk Reserve
19
22:36
15
15
FK Slonim 2017
20
18:41
11
16
Energetik-BGU Minsk
21
21:39
8
17
FC Bate Borisov II
6
4:7
6
18
Torpedo Zhodino 2
6
4:10
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
11
25:6
26
3
Volna Pinsk
10
23:12
22
4
Ostrovets
10
16:9
21
5
Maxline Rogachev
10
16:6
20
6
Niva Dolbizno
10
23:9
19
7
FK Bumprom
10
18:10
17
8
Dinamo Minsk Reserve
10
15:10
16
9
اورشا
10
16:12
16
10
FK Lida
10
9:14
13
11
Lokomotiv Gomel
9
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
10:16
10
13
FK Baranovichi
10
7:16
10
14
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
15
FK Slonim 2017
10
12:21
5
16
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:19
5
17
FC Bate Borisov II
2
1:1
3
18
Torpedo Zhodino 2
3
1:7
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
10
25:12
23
2
FC Molodechno
9
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
18:13
17
4
FK Lida
10
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
17:12
13
8
Ostrovets
10
15:18
12
9
FK Bumprom
10
16:13
11
10
Energetik-BGU Minsk
11
13:17
11
11
اورشا
10
7:15
11
12
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:17
10
13
Bff Academy Minsk U17
10
12:19
8
14
Torpedo Zhodino 2
3
3:3
6
15
Lokomotiv Gomel
10
7:16
6
16
FK Slonim 2017
10
6:20
6
17
FK Baranovichi
11
6:21
6
18
FC Bate Borisov II
4
3:6
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
20
15
4
1
42:13
49
2
Niva Dolbizno
20
12
6
2
48:21
42
3
Belshina Bobruisk
20
13
4
3
43:19
38
4
Volna Pinsk
19
11
3
5
38:25
36
5
Maxline Rogachev
19
10
3
6
33:18
33
6
Ostrovets
20
9
6
5
31:27
33
7
Dinamo Minsk Reserve
20
10
2
8
29:24
32
8
FK Lida
20
9
3
8
22:24
30
9
FK Bumprom
20
8
4
8
34:23
28
10
اورشا
20
6
9
5
23:27
27
11
Bff Academy Minsk U17
20
5
3
12
22:35
18
12
Lokomotiv Gomel
19
3
8
8
21:31
17
13
FK Baranovichi
21
4
4
13
13:37
16
14
Shakhter Soligorsk Reserve
19
4
3
12
22:36
15
15
FK Slonim 2017
20
2
5
13
18:41
11
16
Energetik-BGU Minsk
21
4
6
11
21:39
8
17
FC Bate Borisov II
6
2
0
4
4:7
6
18
Torpedo Zhodino 2
6
2
0
4
4:10
6
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
11
9
2
0
28:8
29
2
Belshina Bobruisk
11
8
2
1
25:6
26
3
Volna Pinsk
10
7
1
2
23:12
22
4
Ostrovets
10
6
3
1
16:9
21
5
Maxline Rogachev
10
6
2
2
16:6
20
6
Niva Dolbizno
10
5
4
1
23:9
19
7
FK Bumprom
10
5
2
3
18:10
17
8
Dinamo Minsk Reserve
10
5
1
4
15:10
16
9
اورشا
10
4
4
2
16:12
16
10
FK Lida
10
4
1
5
9:14
13
11
Lokomotiv Gomel
9
2
5
2
14:15
11
12
Bff Academy Minsk U17
10
3
1
6
10:16
10
13
FK Baranovichi
10
3
1
6
7:16
10
14
Energetik-BGU Minsk
10
2
1
7
8:22
7
15
FK Slonim 2017
10
1
2
7
12:21
5
16
Shakhter Soligorsk Reserve
9
1
2
6
10:19
5
17
FC Bate Borisov II
2
1
0
1
1:1
3
18
Torpedo Zhodino 2
3
0
0
3
1:7
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
10
7
2
1
25:12
23
2
FC Molodechno
9
6
2
1
14:5
20
3
Belshina Bobruisk
9
5
2
2
18:13
17
4
FK Lida
10
5
2
3
13:10
17
5
Dinamo Minsk Reserve
10
5
1
4
14:14
16
6
Volna Pinsk
9
4
2
3
15:13
14
7
Maxline Rogachev
9
4
1
4
17:12
13
8
Ostrovets
10
3
3
4
15:18
12
9
FK Bumprom
10
3
2
5
16:13
11
10
Energetik-BGU Minsk
11
2
5
4
13:17
11
11
اورشا
10
2
5
3
7:15
11
12
Shakhter Soligorsk Reserve
10
3
1
6
12:17
10
13
Bff Academy Minsk U17
10
2
2
6
12:19
8
14
Torpedo Zhodino 2
3
2
0
1
3:3
6
15
Lokomotiv Gomel
10
1
3
6
7:16
6
16
FK Slonim 2017
10
1
3
6
6:20
6
17
FK Baranovichi
11
1
3
7
6:21
6
18
FC Bate Borisov II
4
1
0
3
3:6
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.