فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 06 مرداد 1403 ساعت ۲۰:۳۰
Lovech
0
-
1
FT
دنبال کنید
Spartak Pleven
Rusi Chernakov
35'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Rusi Chernakov
35'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
90'+2
Boyan Dishkov
88'
Mishel Tairov
Ivan Bakalski
Martin Yankov
Ivan Angelov Ivanov
86'
82'
Monir Al Badarin
Preslav Antonov
80'
Ivo Varbanov
Martin Banev
Kingsley Bucci
Georgi Dimitrov
Peter Kepov
70'
57'
Toncho Georgiev
Ivelin Nikolaev
Kristiyan Valkov
49'
Ioan Lazanov
Yusein Kasov
Vasil Tsvetomirov Nankov
Simeon Ivanov
46'
پایان نیمه اول 0 - 1
35'
0 - 1
Rusi Chernakov
27'
Preslav Antonov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2024/2025
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
06 مرداد 1403 ساعت ۲۰:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
پیرین
7
12:3
19
2
Ludogorets II
7
12:3
17
3
مونتانا
7
8:1
15
4
Belasitsa Petrich
7
10:4
13
5
Minyor Pernik
7
7:4
13
7
Dobrudzha Dobrich
7
14:5
11
8
Yantra Gabrovo
7
11:9
11
8
ایتار
7
12:11
11
9
Marek Dupnitsa
7
9:5
10
10
دوناو روسه
7
11:11
10
11
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
7
9:8
9
12
Fratria Varna
7
3:6
8
13
Spartak Pleven
7
4:7
7
14
Lovech
7
3:6
7
15
PFC CSKA II Sofia
7
6:8
7
16
OFC Nesebar
7
6:16
6
17
بوتو پلوودیو II
7
3:13
6
18
Strumska Slava
7
6:16
5
19
Sportist Svoge
7
3:7
4
20
زسکا 1948 II
7
6:12
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Belasitsa Petrich
4
9:1
12
2
Ludogorets II
4
9:2
10
3
مونتانا
4
4:0
10
4
Minyor Pernik
4
5:2
9
5
Dobrudzha Dobrich
3
10:1
7
6
پیرین
3
7:2
7
7
Marek Dupnitsa
3
6:1
7
8
دوناو روسه
3
4:1
7
9
OFC Nesebar
4
5:7
6
10
ایتار
3
8:4
5
11
Strumska Slava
3
4:3
4
12
Yantra Gabrovo
4
5:7
4
13
Fratria Varna
4
2:4
4
14
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
3
4:4
3
15
بوتو پلوودیو II
3
1:3
3
16
Spartak Pleven
4
3:7
2
17
Lovech
3
0:2
1
18
PFC CSKA II Sofia
4
1:4
1
19
Sportist Svoge
4
0:3
1
20
زسکا 1948 II
3
3:7
1
بازی
گلها
امتیاز
1
پیرین
4
5:1
12
2
Yantra Gabrovo
3
6:2
7
3
Ludogorets II
3
3:1
7
5
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
4
5:4
6
5
Lovech
4
3:4
6
6
PFC CSKA II Sofia
3
5:4
6
7
ایتار
4
4:7
6
8
مونتانا
3
4:1
5
9
Spartak Pleven
3
1:0
5
10
Dobrudzha Dobrich
4
4:4
4
11
Minyor Pernik
3
2:2
4
12
Fratria Varna
3
1:2
4
13
Marek Dupnitsa
4
3:4
3
14
Sportist Svoge
3
3:4
3
15
زسکا 1948 II
4
3:5
3
16
دوناو روسه
4
7:10
3
17
بوتو پلوودیو II
4
2:10
3
18
Belasitsa Petrich
3
1:3
1
19
Strumska Slava
4
2:13
1
20
OFC Nesebar
3
1:9
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
90'+2
Boyan Dishkov
88'
Mishel Tairov
Ivan Bakalski
Martin Yankov
Ivan Angelov Ivanov
86'
82'
Monir Al Badarin
Preslav Antonov
80'
Ivo Varbanov
Martin Banev
Kingsley Bucci
Georgi Dimitrov
Peter Kepov
70'
57'
Toncho Georgiev
Ivelin Nikolaev
Kristiyan Valkov
49'
Ioan Lazanov
Yusein Kasov
Vasil Tsvetomirov Nankov
Simeon Ivanov
46'
پایان نیمه اول 0 - 1
35'
0 - 1
Rusi Chernakov
27'
Preslav Antonov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2024/2025
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
06 مرداد 1403 ساعت ۲۰:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.