فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
FC Bate Borisov II
3
-
2
FT
دنبال کنید
Ostrovets
Vladislav Yatskevich
79'
Plato Kolosovsky
78'
Zakhar Gitselev
63'
Vladislav Golovachenko
47'
Kirill Parmonov
13'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Yatskevich
79'
Plato Kolosovsky
78'
Zakhar Gitselev
63'
Vladislav Golovachenko
47'
Kirill Parmonov
13'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 2
90'
Aleksandr Konev
81'
Maksim Avgustinovich
Nikita Kachur
Vadim Dak
Vitali Urbanovich
79'
0 - 2
Vladislav Yatskevich
Kirill Parmonov
78'
0 - 1
Plato Kolosovsky
Ales Sakhonchik
74'
Plato Kolosovsky
Danila Zhulpa
73'
Maxim Mardas
Vladislav Golovachenko
Maksim Telesh
Ilya Baranov
72'
Maksim Lotysh
Artem Drozdovich
67'
Ales Sakhonchik
64'
Ales Sakhonchik
Arseny Blotsky
63'
0 - 1
Zakhar Gitselev
47'
0 - 1
Vladislav Golovachenko
46'
Yuri Volovik
Denis Khvostovich
پایان نیمه اول 0 - 1
44'
Vladislav Orlovsky
38'
Zakhar Gitselev
28'
Artemy Sinkevich
Nikita Neskoromnyi
13'
0 - 1
Kirill Parmonov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 3
شروع بازی
01 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
21
51:22
43
4
Volna Pinsk
21
43:25
42
5
Maxline Rogachev
22
40:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
22
35:27
36
7
FC Bate Borisov II
23
29:26
33
8
Ostrovets
22
31:34
33
9
FK Bumprom
22
35:26
31
10
FK Lida
21
24:25
30
11
اورشا
22
25:28
30
12
Lokomotiv Gomel
21
26:33
20
13
Shakhter Soligorsk Reserve
21
24:37
19
14
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
15
Torpedo Zhodino 2
22
26:54
18
16
FK Baranovichi
22
13:41
16
17
FK Slonim 2017
22
18:49
11
18
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
11
27:6
28
3
Maxline Rogachev
12
22:6
26
4
Volna Pinsk
11
26:12
25
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
FC Bate Borisov II
11
16:9
20
9
Dinamo Minsk Reserve
11
18:13
17
10
اورشا
11
16:13
16
11
Lokomotiv Gomel
10
18:15
14
12
FK Lida
10
11:14
13
13
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
14
FK Baranovichi
11
7:18
10
15
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
16
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
17
Torpedo Zhodino 2
11
12:30
6
18
FK Slonim 2017
11
12:24
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
10
17:13
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
اورشا
11
9:15
14
9
FC Bate Borisov II
12
13:17
13
10
Ostrovets
11
15:22
12
11
Torpedo Zhodino 2
11
14:24
12
12
FK Bumprom
11
16:16
11
13
Shakhter Soligorsk Reserve
11
12:17
11
14
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
15
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
16
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
17
FK Baranovichi
11
6:23
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر FC Bate Borisov II
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Molodechno
میهمان
26 فروردین 1403
16:45
3
-
1
l
FK Baranovichi
میزبان
19 فروردین 1403
17:30
2
-
1
w
10 بازی آخر Ostrovets
w
w
l
l
l
l
l
d
d
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Shakhter Soligorsk Reserve
میزبان
25 فروردین 1403
16:30
1
-
0
w
Energetik-BGU Minsk
میزبان
17 فروردین 1403
17:30
1
-
0
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
11 فروردین 1403
12:30
1
-
0
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Lokomotiv Gomel
میهمان
04 آذر 1402
14:30
2
-
1
l
Arsenal Dzerzhinsk
میزبان
27 آبان 1402
14:30
2
-
4
l
FK Lida
میهمان
21 آبان 1402
13:30
4
-
0
l
جام حذفی -
جام حذفی
باته بوریسف
میهمان
16 آبان 1402
16:30
3
-
1
l
لیگ 2 -
فصل عادی
نیپر موگیلف
میزبان
12 آبان 1402
15:30
0
-
0
d
Niva Dolbizno
میهمان
06 آبان 1402
15:30
1
-
1
d
Zhodino-Uzhnoe
میزبان
30 مهر 1402
15:00
0
-
3
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.