فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 05 خرداد 1403 ساعت ۱۳:۳۰
Ostrovets
Andrey Kolomatskiy
89'
Maksim Lotysh
26'
Andrey Kolomatskiy
7'
3
-
2
FT
دنبال کنید
FK Slonim 2017
Egor Petrov
24'
Alexander Puzach
21'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Andrey Kolomatskiy
89'
Maksim Lotysh
26'
Andrey Kolomatskiy
7'
Egor Petrov
24'
Alexander Puzach
21'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 2
3 - 2
Andrey Kolomatskiy
89'
88'
Taisir Adamchik
Maksim Shamrin
Amirreza Ashrafi
Maxim Kunsky
Maksim Lotysh
82'
Danila Stain
Alexander Puzach
76'
Ilya Lebedev
Egor Petrov
Artem Tolkin
Zakhar Kondratovich
73'
Kirill Potershuk
Maksim Avgustinovich
Nikita Kachur
62'
61'
Aleksey Orlovich
Aleksandar Chizh
Pavel Lisyuk
Dmitry Nekrashevich
پایان نیمه اول 2 - 2
Andrey Kolomatskiy
36'
Vadim Dak
Vitali Urbanovich
35'
2 - 2
Maksim Lotysh
26'
Vitali Urbanovich
24'
1 - 2
Egor Petrov
21'
1 - 1
Alexander Puzach
1 - 0
Andrey Kolomatskiy
Artem Drozdovich
7'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
05 خرداد 1403 ساعت ۱۳:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
14
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
29:18
24
6
FK Lida
14
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
18:15
20
9
Ostrovets
14
21:20
20
10
اورشا
14
18:17
19
11
FK Bumprom
14
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
11:28
-3
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
14:7
15
3
Ostrovets
8
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
12:7
13
6
اورشا
7
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
7:8
10
10
FK Lida
8
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
3
FK Lida
6
10:3
14
4
FC Molodechno
7
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
11:20
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 2
3 - 2
Andrey Kolomatskiy
89'
88'
Taisir Adamchik
Maksim Shamrin
Amirreza Ashrafi
Maxim Kunsky
Maksim Lotysh
82'
Danila Stain
Alexander Puzach
76'
Ilya Lebedev
Egor Petrov
Artem Tolkin
Zakhar Kondratovich
73'
Kirill Potershuk
Maksim Avgustinovich
Nikita Kachur
62'
61'
Aleksey Orlovich
Aleksandar Chizh
Pavel Lisyuk
Dmitry Nekrashevich
پایان نیمه اول 2 - 2
Andrey Kolomatskiy
36'
Vadim Dak
Vitali Urbanovich
35'
2 - 2
Maksim Lotysh
26'
Vitali Urbanovich
24'
1 - 2
Egor Petrov
21'
1 - 1
Alexander Puzach
1 - 0
Andrey Kolomatskiy
Artem Drozdovich
7'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
05 خرداد 1403 ساعت ۱۳:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.