فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 02 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Ostrovets
Maksim Lotysh
83'
(پنالتی)
Maksim Lotysh
72'
Vladislav Yatskevich
34'
3
-
0
FT
دنبال کنید
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
ضربات پنالتی
گل های بازی
Maksim Lotysh
83'
Maksim Lotysh
72'
Vladislav Yatskevich
34'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 0
Maksim Avgustinovich
Nikita Kachur
Ivan Furmanov
Denis Khvostovich
87'
86'
Egor Furs
Artem Sidorik
3 - 0
Maksim Lotysh
83'
2 - 0
Maksim Lotysh
72'
Andrey Kolomatskiy
Vladislav Yatskevich
70'
68'
Ivan Sivkov
Grigori Martianov
Kirill Parmonov
Artem Drozdovich
Vitaly Grigarkevich
Alexander Bakinovsky
Yuri Volovik
64'
55'
Egor Egorov
Denis Nikolaev
Matvey Skolovskiy
Vladislav Melko
46'
Vladislav Skavpnev
Arseny Galushko
پایان نیمه اول 1 - 0
43'
Mikhail Ladutko
1 - 0
Vladislav Yatskevich
34'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 12
شروع بازی
02 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
14
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
29:18
24
6
FK Lida
14
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
18:15
20
9
Ostrovets
14
21:20
20
10
اورشا
14
18:17
19
11
FK Bumprom
14
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
11:28
-3
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
14:7
15
3
Ostrovets
8
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
12:7
13
6
اورشا
7
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
7:8
10
10
FK Lida
8
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
3
FK Lida
6
10:3
14
4
FC Molodechno
7
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
11:20
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
14
11
2
1
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
8
5
1
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
8
2
4
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
7
4
3
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
9
2
3
29:18
24
6
FK Lida
14
7
3
4
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
6
3
5
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
6
2
6
18:15
20
9
Ostrovets
14
5
5
4
21:20
20
10
اورشا
14
4
7
3
18:17
19
11
FK Bumprom
14
5
3
6
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
4
3
7
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
2
7
5
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
3
3
8
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
4
0
10
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
3
3
8
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
2
4
8
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
1
4
9
11:28
-3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
7
7
0
0
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
4
3
0
14:7
15
3
Ostrovets
8
4
3
1
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
4
1
1
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
4
1
1
12:7
13
6
اورشا
7
3
3
1
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
3
1
4
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
3
1
2
7:8
10
10
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
2
3
1
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
3
0
4
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
2
2
2
8:5
8
14
FK Bumprom
6
2
1
3
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
1
3
3
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
1
1
5
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
8
6
2
0
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
3
FK Lida
6
4
2
0
10:3
14
4
FC Molodechno
7
4
2
1
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
8
3
2
3
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
3
1
3
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
2
1
3
9:11
7
11
اورشا
7
1
4
2
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
2
0
5
11:20
6
14
Ostrovets
6
1
2
3
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
1
2
5
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
0
3
3
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
0
3
3
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
1
0
6
6:16
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.